Performers

Camp falu
Minden nap Afrobreakz dobshow 14:00
Main Stage
2. nap - Szerda Sky Fanatic meets Sitgan 18:30
2. nap - Szerda G Ras & Fyah Rebels 20:00
2. nap - Szerda Julian Marley & The Uprisring (JAM) 21:30
2. nap - Szerda Manaky 23:30
3. nap - Csütörtök The Three Teadies 18:30
3. nap - Csütörtök Skafunderz 20:00
3. nap - Csütörtök Pannonia Allstars Ska Orchestra feat. Dr. Ring Ding 21:30
3. nap - Csütörtök Polemic (SK) 23:30
4. nap - Péntek Copy Con & Reggae Express Band 18:30
4. nap - Péntek Tigris 20:00
4. nap - Péntek Ras Muhamad (RI) meets Tóke (RI-D) backed by Budapest Riddim Band 21:30
4. nap - Péntek Nkulee Dube (ZA) backed by Budapest Riddim Band 22:45
4. nap - Péntek Daddy Freddy & Blackout JA (JAM) 0:00
5. nap - Szombat Diggieman backed by The Mighty Roots Foundation 18:30
5. nap - Szombat Sin Seekas (SRB) feat Hornsman Coyote (SRB) 20:00
5. nap - Szombat Ladánybene 27 21:30
5. nap - Szombat Teacha Dee (JAM) backed by Budapest Riddim Band 23:30
5. nap - Szombat Perfect Giddimani (JAM) backed by Budapest Riddim Band 0:15
RaStage
1. nap - Kedd No Credit - RegGaeneráció 18:00
1. nap - Kedd Pentele Ska Club - RegGaeneráció 18:00
1. nap - Kedd Before The Last 19:50
1. nap - Kedd Re-G SoundSystem feat. DandyLionz Crew 21:00
1. nap - Kedd Burkus König 22:00
1. nap - Kedd Re-G 23:30
1. nap - Kedd Engineers Sound ft. Bottah Rankin & Friends 1:00
2. nap - Szerda Duckshell 17:50
2. nap - Szerda CéAnne akusztik 19:20
2. nap - Szerda Balchicanos 21:00
2. nap - Szerda Speakers of Zion 1:00
2. nap - Szerda Mark Rousing and friends backed by Low and Loud Records & Áfonya 2:00
3. nap - Csütörtök Kettő Kettő Tánczenekar 17:50
3. nap - Csütörtök Bad Habit 19:20
3. nap - Csütörtök Ska Tunes 21:00
3. nap - Csütörtök B.O.S.S. 1:00
3. nap - Csütörtök Western Sound meets KRSA & Dr. Ring Ding (D) 2:00
4. nap - Péntek Szabad Élet 17:50
4. nap - Péntek Roots 4Ward 19:20
4. nap - Péntek Bottah Rankin & JAH Golden Band feat Yaardie Vancard (JAM) & a special guest 1:00
4. nap - Péntek Dancehall Madness - Milli Chab, BabyBoom Sound, Meggi (SRB), DHQ Vanessa Diamond, DHQ Sofi Goodas 2:00
5. nap - Szombat Gravefruit Sound 17:50
5. nap - Szombat A Láma Dalai 19:20
5. nap - Szombat The Brigadiers & Friends live session 21:00
5. nap - Szombat StabilFrazír 1:00
5. nap - Szombat Hornsman Coyote 2:00
5. nap - Szombat Goatmét Sound meets Moe & LegoMan (Afrodzaqm) 3:00
Dub Yard
2. nap - Szerda RasTacsko 15:00
3. nap - Csütörtök Tribal Soul Sound & Friends 3:00
1. nap - Kedd Dr Analóg 15:00
1. nap - Kedd Ras Ikel (CZ) 16:30
1. nap - Kedd Tribal Soul Sound 18:00
1. nap - Kedd Áfonya & DreadHead 20:00
1. nap - Kedd Jahfar 22:00
1. nap - Kedd Heartical Youth 23:00
1. nap - Kedd Murray Man (UK) Mellow Vibes Production 1:00
2. nap - Szerda Jahfar 12:00
2. nap - Szerda Selector Hemperor 13:30
2. nap - Szerda Gumilap 16:30
2. nap - Szerda Engineers Sound 18:00
2. nap - Szerda Jahfar 20:00
2. nap - Szerda Infra 22:00
2. nap - Szerda ZO (RO) 23:00
2. nap - Szerda Tuff Steppas 1:00
2. nap - Szerda Connections to Foundations (PL) 3:00
3. nap - Csütörtök Dr Analóg 12:00
3. nap - Csütörtök Natty Youth (SK) 13:30
3. nap - Csütörtök Jahfar 15:00
3. nap - Csütörtök DreadHead 16:30
3. nap - Csütörtök Áfonya 18:00
3. nap - Csütörtök Heartical Youth 22:00
3. nap - Csütörtök Jahfar 23:00
3. nap - Csütörtök Kibir La Amlak (UK) live dub show 1:00
4. nap - Péntek Dr Analóg 12:00
4. nap - Péntek Sun - Memo Records 13:30
4. nap - Péntek ZO (RO) 15:00
4. nap - Péntek Jahfar 16:30
4. nap - Péntek DUB Settlers (SK) 18:00
4. nap - Péntek Vru Dubz (RO) 20:00
4. nap - Péntek Du3normal 22:00
4. nap - Péntek Natty Youths Sound (SK) 23:00
4. nap - Péntek Moa Anbessa (IT) & Giallo Man (IT) 1:00
4. nap - Péntek Heartical Youth meets Jahfar 3:00
5. nap - Szombat Tribal Soul Sound 12:00
5. nap - Szombat Mr Skunk 13:30
5. nap - Szombat Engineers Sound 15:00
5. nap - Szombat Captain Midnite - Digital Session 16:30
5. nap - Szombat Heartical Youth 18:00
5. nap - Szombat Connections to Foundations (PL) 20:00
5. nap - Szombat High Kulture (RO) 22:00
5. nap - Szombat Dubapest HiFi & Babystep - All Night Session 23:00
Roots Corner
1. nap - Kedd Engineers Sound - welcome roots 12:00
1. nap - Kedd Heartical Youth Sound 14:00
1. nap - Kedd Selecta Áfonya 15:30
2. nap - Szerda RastFM Day 10:00
3. nap - Csütörtök Brixton Rat 10:00
3. nap - Csütörtök Connections to Foundations 12:00
3. nap - Csütörtök MiksaMan 14:00
3. nap - Csütörtök Wakablack 15:30
4. nap - Péntek Don Canistah - Gregory Isaacs tribute & Goatmét remembers Garnet Silk 10:00
4. nap - Péntek Selecta Dreadhead 12:00
4. nap - Péntek Ras Ikel 14:00
4. nap - Péntek Mr. Skunk 15:30
5. nap - Szombat Selector Fidelity 10:00
5. nap - Szombat Captain Midnite 12:00
5. nap - Szombat Ramses Hoppa 14:00
5. nap - Szombat JD Littlehead 15:30
Strand System
1. nap - Kedd DreadHead 12:00
1. nap - Kedd Selecta MadMan & Sopi 14:30
2. nap - Szerda RasTacsko & DUBufi 10:00
2. nap - Szerda Diversity Sound 12:00
2. nap - Szerda Baggie & Zedy 14:30
3. nap - Csütörtök Engineers Sound 10:00
3. nap - Csütörtök Wakablack B2B Rob 12:00
3. nap - Csütörtök RootsTa B2B Shabba 14:30
4. nap - Péntek Morning Reggae with F F 10:00
4. nap - Péntek Joe-Z 14:30
5. nap - Szombat Shabba 10:00
5. nap - Szombat The 2 Heads 12:00
5. nap - Szombat Goatmét Sound System with Guests 14:30
Feliratkozás Performers csatornájára